Teplo-San.kiev.ua

Вода, що дарує комфорт! Якісний монтаж! 

Сантехніка

Виклик сантехніка
Водопровід
Каналізація
Опалення
Автополив
Прайс сантех рабіт
Фото робіт

Контакти


Новини :

З Новим 2020 роком!
[01.01.2020]Вода тече там, де не має текти?)

(093) 461 51 40
Дмитро


Я рекомендую!

ПЕРМАНЕНТНЫЙ
МАКИЯЖ КИЕВ P U D R O V A


Pudrova.com.ua
+38(068)680-95-58

РекламаАвтополив

Система автоматичного поливу HUNTER проектування і монтаж.
Система автоматичного поливу призначена для зрошування садово-паркових і присадибних ділянок, що забезпечує регулярний і оптимальний доступ води до зелених насаджень без прямої участі людини. Система автоматичного поливу являє собою розгалужений водопровід із труб різного діаметру, прокладених на глибині 30-35 см по всій зрошуваній ділянці, які спідводять воду зрошувачів різних типів. Дощувачі повністю приховані в землі і непомітні. Лише під час роботи вони піднімаються під тиском з-під землі, а після закінчення циклу поливу знову ховаються. Дощувачі мають різні характеристики за принципом роботи і радіусом дії. При правильному підборі і регулюванні вони забезпечують повне і рівномірне зрошування всієї ділянки. Слід зазначити, що сьогодні простежується чималий попит на високоякісну продукцію зарубіжного виробника. Саме до такої і належать автоматичні системи поливу всесвітньо відомої торговельної марки Hunter (США), які ідеально поєднують у собі параметри ціна-якість і мають такі переваги:

• Відсутність «людського фактора». Полив здійснюється автоматично, а участь людини зведена до мінімуму.
• Полив відбувається в найсприятливіший для рослин час (рано вранці і пізно ввечері).
• Економія особистого часу й витрат на оплату садівника.
• Просте керування контролером.
• Довговічність і надійність роботи системи.
Роторный дождеватель

Система автоматичного поливу Hunter (див. схему) складається з таких основних компонентів:
1. Контролер керування поливом;
2. Електромагнітні клапани;
3. Зрошувачі;
4. Датчик погоди;
5. Дистанційний пульт керування.
HUNTER

Контролер – це «мозок» системи. Він керує електромагнітними клапанами, забезпечуючи їхнє відкриття в певній послідовності. Закінчивши полив однієї зони, контролер увімкне полив наступної запрограмованої зони. Цей процес називається циклом поливу. За допомогою контролера можна запрограмувати певні дні поливу, час увімкнення зон, тривалість поливу кожної зони. Деякі контролери оснащені додатковими функціями – сезонне регулювання, можливість підключення дистанційного пульта керування та ін. Також існують автономні контролери, які працюють за допомогою батареї (9V).

Електромагнітний клапан керує групою зрошувачів, яка утворює зону поливу. Кількість зон на ділянці залежить від багатьох факторів: складності дендроплану, ландшафту, параметрів водозабору. Відповідно, скільки зон поливу буде на ділянці, стільки й необхідно електромагнітних клапанів. Кожний клапан з’єднаний кабелем з контролером.

Спринклери (зрошувачі або поливальні голівки) – це невід’ємна частина системи автоматичного поливу. Саме вони забезпечують подачу води й відповідають за її розпилення. Величезні асортименти поливальних голівок дають змогу втілити будь-який, навіть найскладніший проект. Підбір зрошувачів – один з найважливіших моментів під час проектування. Радіус площі поливу зрошувачем складає від 0,6 м до 30 м! Різні види форсунок можуть полити як невеликі клумби, альпійські гірки, так і величезні муніципальні ділянки, футбольні й гольф-поля!

Датчики погоди й метеостанції. На сьогоднішній день без них не обходиться жодна ділянка! Під час дощу, сильних поривів вітру або заморозків метеостанція вимикає полив. Тим самим захищає рослини й запобігає марній витраті води. Саме датчик погоди подбає про ландшафт і економію витрат.

Дистанційний пульт керування дасть змогу керувати поливом без втручання в програму контролера! З його допомогою можна не тільки продемонструвати роботу системи поза запрограмованими запусками, а й додатково полити ту або іншу зону ділянки.
Роторный дождеватель

Вода, що дарує комфорт!
META-Ukraine Cайт створено 15.09.2010
Teplo-SAN - Вода, що дарує комфорт! ©